Stokta

Şeker İlavesiz Vişne Reçeli 300 G

26.00

Afyonkarahisar ilinin Sultandağı ilçesine bağlı Dereçine’nin meşhur vişneleri elma suyuyla tatlandırılıyor, geleneksel yöntemlerle bakır kazanlarda kaynatılıyor ve Şekerhanım’ın ellerinden gününüzün her anını tatlandıracak bir lezzet ortaya çıkıyor ‘Şeker İlavesiz Vişne Reçeli’.

Açıklama

Afyonkarahisar ilinin Sultandağı ilçesine bağlı Dereçine’nin meşhur vişneleri bu geleneksel reçele rengini ve lezzetini veriyor.

Elma suyunun doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.

Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı, tüm reçeller geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir.

Şekerhanım’ın 17 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

Stok Kodu: ŞKREÇEL-000041

Ek bilgi

Marka