Stokta

Şeker İlavesiz Turunç Reçeli 300 G

26.00

Mikroklima etkisiyle Bursa’da sadece Mudanya’nın Kumyaka köyünde komşularımızın yetiştirdiği turunçlar elma suyuyla tatlandırılıyor, geleneksel yöntemlerle bakır kazanlarda kaynatılıyor ve Şekerhanım’ın ellerinden gününüzün her anını tatlandıracak bir lezzet ortaya çıkıyor ‘Şeker İlavesiz Turunç Reçeli’.

Açıklama

Mikroklima etkisiyle Bursa’da sadece Mudanya’nın Kumyaka köyünde komşularımızın yetiştirdiği turunçlar bu benzersiz reçele rengini ve lezzetini veriyor.

Elma suyunun doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.

Tüm reçellerimiz ve marmelatlarımızda olduğu gibi geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir. Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı da bu!

Şekerhanım’ın 17 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

İçindekiler: turunç, elma suyu ve limon tuzu.

Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

Stok Kodu: ŞKREÇEL-000040

Ek bilgi

Marka