Stokta

Şeker İlavesiz Karadut Reçeli 300 G

27.00

İzmir Tire’nin Cambazlı köyü tarım kooperatifindeki köylülerin tek tek topladıkları yörenin meşhur ekşi karadutları elma suyuyla tatlandırılıyor, geleneksel yöntemlerle bakır kazanlarda kaynatılıyor ve Şekerhanım’ın ellerinden gününüzün her anını tatlandıracak bir lezzet ortaya çıkıyor ‘Şeker İlavesiz Karadut Reçeli’.

Açıklama

İzmir Tire’nin Cambazlı köyü tarım kooperatifindeki köylülerin tek tek topladıkları yörenin meşhur ekşi karadutları bu geleneksel reçele rengini ve lezzetini veriyor.

Elma suyu doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması esası ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.

Tüm reçellerimiz ve marmelatlarımızda olduğu gibi geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir. Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı da bu!

Şekerhanım’ın 17 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

İçindekiler: karadut, elma suyu ve limon tuzu.

Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

Stok Kodu: ŞKREÇEL-000035

Ek bilgi

Marka