Stokta

Şeker İlavesiz İncir Reçeli 300 G

26.00

Marmara denizinin güneyin yer alan küçük kıyı köyümüz Kumyaka’nın erkek incirleri elma suyuyla tatlandırılıyor, geleneksel yöntemlerle bakır kazanlarda kaynatılıyor ve Şekerhanım’ın ellerinden gününüzün her anını tatlandıracak bir lezzet ortaya çıkıyor ‘Şeker İlavesiz İncir Reçeli’.

Açıklama

Marmara denizinin güneyin yer alan küçük kıyı köyümüz Kumyaka’nın erkek incirleri bu benzersiz reçele rengini ve lezzetini veriyor.

Elma suyunun doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.

Tüm reçellerimiz ve marmelatlarımızda olduğu gibi geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir. Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı da bu!

Şekerhanım’ın 17 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

İçindekiler: incir, elma suyu ve limon tuzu.

Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

Stok Kodu: ŞKREÇEL-000034

Ek bilgi

Marka