Stokta

Şeker İlavesiz Ahududu Reçeli 300 G

31.00

Uludağ’ın eteklerindeki 1600 rakımlı Alaçam köyünün yamaçlarından tek tek özenle toplanan taptaze ahududular elma suyuyla tatlandırılıyor, geleneksel yöntemlerle bakır kazanlarda kaynatılıyor ve Şekerhanım’ın ellerinden gününüzün her anını tatlandıracak bir lezzet ortaya çıkıyor ‘Şeker İlavesiz Ayva Reçeli’.

Açıklama

Uludağ’ın eteklerindeki 1600 rakımlı Alaçam köyünün yamaçlarından tek tek özenle toplanan taptaze ahududular bu geleneksel reçele rengini ve lezzetini veriyor.

Elma suyu doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması esası ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.

Tüm reçellerimiz ve marmelatlarımızda olduğu gibi geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir. Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı da bu!

Şekerhanım’ın 15 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir.

Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir.

İçindekiler: Ahududu, elma suyu, limon tuzu

Stok Kodu: ŞKREÇEL-000030

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerji (Kcal / kj) 272/1159
Yağ (g) 0
-Doymuş Yağ (g) 0
Karbonhidrat (g) 66,98
-Şekerler (g) 0,63
Protein (g) 0,90
Tuz (g) 0

Ek bilgi

Marka