Stokta

Goji Goji

25.00

Goji Berry ve Chia Tohumlu Granola

Kategori: Etiketler: , ,

Açıklama

“Goji Goji” granola, kuruyemiş hassasiyeti olan yulaf severler için yağlı tohumlar ile desteklenerek hazırlandı. Yaşlanma karşıtı özelliği ile öne çıkan, anti oksidan deposu goji berry ve omega-3 kaynağı chia tohumunun yer aldığı ürünümüzde tahin ile lezzeti ve aromayı artırdık.. 

 

Yulaf : Yüksek lif oranı sayesinde tok tutar, sindirim dostudur, kan şekerini dengeler.

 

Goji Berry : Bağışıklığı arttırıcı etkisiyle C vitamini soğuk algınlıklarına karşı etkilidir. Portakaldan 3 kat daha fazla C vitamini içerir. 19 farklı amino asit içerir. Proteinin yapı taşı olan amino asitler de kasların yenilenmesi ve büyümesini sağladığı gibi, yağ yakımını hızlandırır.Lifli yapısı ve etkili anti oksidan özelliğinden dolayı goji berry anti aging yani yaşlanma karşıtı görevini görür ve cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

 Chia Tohumu : Bitkilerden gelen bir tür omega-3 yağ asidi olan alfa-linolenik asit (ALA) bakımından zengindir. Omega 3 yağ asitleri sağlıklı bir kardiyovasküler sistem için gereklidir. Kolesterolü düşürür, felç ve kalp krizi riskini azaltır ve kan basıncını düşürürler. Yüksek lifli yapısı sayesinde sindirimi desteklediğinden, toksinlerden doğal olarak kurtulmanıza yardımcı olurlar. Antienflamatuar özellikleri, hücresel düzeyde meydana gelen hasarı önleme ve onarmalarını sağlar.