Stokta

Dinamik

25.00

Yer fıstığı Ezmeli ve Portakallı Granola

Kategori: Etiketler: ,

Açıklama

“Dinamik” hareketli yaşantıya sahip, spor yapan ve fiziksel olarak aktif bireyler için hazırlandı. İçeriğindeki yer fıstığı ezmesi ve kinoa sayesinde yüksek protein değerlerine sahip ve gün içerisinde sizi hem tok hem de enerjik hissettirecek kadar güçlü..

Yulaf : Yüksek lif oranı sayesinde tok tutar, sindirim dostudur, kan şekerini dengeler.

Yer Fıstığı Ezmesi: Protein deposudur, kas yapımına ve onarımına yardımcı olur. Yüksek oranda doymamış yağlara sahiptir, kalbe iyi gelen sağlıklı yağlar içerir ve kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Enerji deposu olan fıstık ezmesi, çok sayıda vitamin ve mineral barındırır. İçerisinde B6 vitamini ve bol miktarda potasyum bulunur. Sağlık açısından faydaları bulunan kalsiyum, sodyum ve demir gibi minerallere de sahiptir.

Kinoa : Yüksek lif oranı sayesinde sindirimi kolaylaştırır, kilo korumaya ve zayıflama yardım edecek kadar yüksek lif içerir. Demir bakımından zengindir. Protein açısından en zengin besinlerden biridir, tüm amino asitleri içeren nadir bitkisel protein kaynaklarından biridir

Portakal Kurusu : Vücut direncini artırır, kan dolaşımını hızlandırır ve damar tıkanıklığını engeller. Enfeksiyon hastalıklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sistemi sağlığını korur.

İÇİNDEKİLER:

Yulaf Ezmesi (%55), Yer Fıstığı Ezmesi (%15), Hurma Özü, Portakal Kurusu (% 5), Ay Çekirdeği İçi, Zeytinyağı, Kinoa, Susam

Alerjen Uyarısı :

Alerjenler Koyu Renk İle Yazılmıştır. Eser miktarda badem, fındık, ceviz, kaju fıstığı içerebilir. Gluten içerir.