Stokta

Dana Kavurma (200-250 G arası)

41.00

Feyz Çiftliğinden, En kaliteli etlerden özenle hazırladığımız dana kavurma, yumuşacık dokusuyla neredeyse ağzınızda dağılacak ve damaklarınızı şenlendirecek.

Kategori: Etiketler: , ,

Açıklama

Dananın en iyi kısımlarından elde edilen etlerin hiç bir koruyucu madde koyulmadan iyice kavrulması ve tuz ve karabiber ile tatlandırılmasıyla hazırlanıyor. Pişirme işleminin ardından paketlenen ve sizler için satışa sunduğumuz dana kavurma dilediğiniz zaman pratik bir biçimde tüketmeniz için hazır hale geliyor. Kavurmanın yalnızca ihtiyaç duyduğunuz kadarını kullanıp kalanını buzdolabında uzun süre saklayabilirsiniz.

Dana etinin kemik ve sinirlerden iyice temizlenmesi ve ardından pişirilmesiyle hazırlanan dana kavurma, hem çok sağlıklı hem de oldukça lezzetli ve doyurucu. Özellikle bayram sofralarının vazgeçilmez parçalarından biri olan kavurmayı dilerseniz sade dilerseniz de pirinç pilavı eşliğinde tüketebilirsiniz. En kaliteli etlerden özenle hazırladığımız dana kavurma, yumuşacık dokusuyla neredeyse ağzınızda dağılacak ve damaklarınızı şenlendirecek.

Ürünlerimizin gönderimi soğuk zincir bozulmadan yapıldığından dolayı iade kabul edilmemektedir.

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerji (kj/Kcal) 1309 / 314
Yağ (g) 21,4
-Doymuş Yağ (g) 12,6
Karbonhidrat (g) 0,9
-Şekerler (g) 0
Protein (g) 29,2
Tuz (g) 2,5