Stokta

Aşk Badem

25.00

Bademli ve Çilekli Granola

Kategori: Etiketler: , ,

Açıklama

Badem ile çileğin aşkı burada..Jumbo yulaf tanelerini,  badem, ay çekirdeği, keten tohumu, tarçın ve turna yemişleri ile düşük ısıda fırınlıyoruz..Hurma özü ile tatlandırıyoruz..zeytinyağı ile zenginleştiriyoruz. Kurutulmuş çilekler ile son dokunuşu yapıyoruz. “Aşkbadem” size iyi gelecek..

 

İlave şeker içermez, doğal olarak şeker içerir. Hurma Özü ile tatlandırılmıştır. Koruyucu ve katkı maddesi eklenmemiştir. Vegan Dostu. Yüksek Lif İçerir

Yulaf Ezmesi: Yüksek lif oranı sayesinde tok tutar, sindirim dostudur, kan şekerini dengeler.

Badem: Lif ve protein kaynağıdır. E vitamini, selenyum, çinko, kalsiyum, magnezyum ve B vitaminlerini içerir.

Turnayemişi : Zihinsel konsantrasyonu artırmaya yardım eder, içerdiği A, C ve E vitaminleri ile bağışıklık sistemini destekler.

Hurma Özü: İçerdiği C vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur.

Ay Çekirdeği : İçeriğindeki diyet lifi sayesinde sindirim sürecini hızlandırmaya ve kolesterol seviyesini düşürmeye yardımcı olur. Yarattığı tokluk hissi sayesinde aşırı yeme isteğini bastırır.

Keten Tohumu: Antioksidan bakımından zengindir, serbest radikaller adı verilen zararlı moleküllerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

 

İÇİNDEKİLER:

Yulaf Ezmesi (%65), Hurma Özü, Zeytinyağı, Badem (%7), Hurma Özü, Turna Yemişi, Ayçekirdeği Keten Tohumu, Çilek (%2),Tarçın

Alerjen Uyarısı :

Alerjenler Koyu Renk İle Yazılmıştır. Eser miktarda fındık, ceviz, yer fıstığı, kaju fıstığı, susam ve hardal içerebilir. Gluten içerir.